دانلود رایگان کتاب علمی و دانشگاهی| بهترین منابع دانلود کتاب دانشگاهی

دانلود کتاب علمی و دانلود کتاب دانشگاهی به صورت رایگان یکی از احتیاجات اساسی دانشجویان محسوب می شود.

با توسعه تکنولوژی و فراگیر شدن استفاده از اینترنت، نسل تازه ای از کتاب ها روی کار آمده اند که دیگر احتیاجی به برگه و کاغذ و ورق زدن نیست. امروزه دانلود کتاب دانشگاهی مرتبط با رشته های مختلف و دانلود کتاب علمی و فلسفی و تاریخی و… امریست ساده. همچنین اسمارت فون ها فرصت بسیار عالی را برای ما مهیا نموده اند تا بتوانیم محتوا و مطالبی که می پسندیم را در فایل های الکترونیکی یا E-Book ها بخوانیم. درصورتی که تا به حال تجربه دانلود کتاب علمی را نداشته اید، باید بدانید که دانلود کتاب علمی یا خرید آن به صورت آنلاین تا چه میزان می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و در هر شرایط مکانی و زمانی خاص در دسترس است. بدین منظور سایت های متعددی برای فارسی زبانان به منظور دانلود کتاب دانشگاهی دیجیتال ایجاد شده اند که این امکان را برای کاربران فراهم می کند که کتاب های متعددی را از اینترنت دریافت کنند.

دانلود رایگان کتاب دانشگاهی و علمی
دانلود رایگان کتاب دانشگاهی و علمی

سایت Gigapedia

علاقمندان دانلود انواع کتاب الکترونیکی حتما با پروژه Gigapedia آشنایی دارند. منبعی که میلیون ها نسخه کتاب الکترونیکی بروز و ارزشمند را به رایگان در اختیار افراد می گذاشت، جای تاسف است که شکایت انتشارکنندگان و مولفان مبنی بر رد رعایت قانون کپی رایت باعث شد که این پروژه محبوب برای همیشه دست از فعالیت بردارد. از این رو معضلی بزرگ حداقل برای دانشجویان ایرانی در آن زمان ایجاد کرد. پس از آن هیچ سایتی نتوانست جایگزین Gigapedia شود، اگرچه پروژه هایی در این بین هستند که انواع کتاب را رایگان به کاربران می دهند، اما هیچ یک مانند Gigapedia کامل و جامع نیستند. هرچند امروزه سایت هایی مثل ایران پیپر و ایبوک رالی به صورت کاملا قانونی کتاب های ارزشمندی را در اختیار کاربران گذاشته اند.

دانلود رایگان کتاب دانشگاهی و علمی

دانلود کتاب دانشگاهی و علمی

دانلود رایگان کتاب دانشگاهی و علمی
دانلود رایگان کتاب دانشگاهی و علمی

امروزه که مشغله ها زیاد شده است و سبک زندگی مردم تغییر یافته است، اکثر آن ها دانلود کتاب دانشگاهی از فروشگاه های آنلاین را به مراجعه حضوری به فروشگاه ها و نمایشگاه های گوناگون را ترجیح می دهند. در این میان دانشجویان مجموعه بزرگی از افراد کشور هستند که به مطالعه کتب تخصصی رشته خود احتیاج دارند و یکی از مسائلی که با آن درگیرند، پیدا کردن کتاب های تخصصی شان از بین تنوع بالای کتاب های دانشگاهی می باشد که این موضوع با سایت های آنلاین که کتاب های دانشگاهی را به تفکیک رشته های گوناگون گروه بندی کرده و انواع کتاب ها را در دسترس کلیه دانشجویان قرار داده به آسانی حل شده است.

از آنجایی که کتاب های دانشگاهی رشته های گوناگون بسیار حائز اهمیت هستند، ناشران بسیاری در حوزه نشر و پخش کتب دانشگاهی در بازار رقابت می کنند مثل انتشارات دانشگاه تهران، انتشارات سنجش و دانش و… . اکثر ناشران نسخه های الکترونیکی کتاب های دانشگاهی را برای رفاه حال دانشجویان و کنکوری ها، علاوه بر نسخه های چاپی آن منتشر نموده اند تا بتوان در بازه زمانی کوتاه و هزینه کم برای رشته های گوناگون و در مقاطع مختلف کتاب خریداری کرد.

شناسایی وب سایت هایی که ارائه دهنده چنین خدماتی هستند می تواند زمینه یافتن منابع دانلود کتاب علمی متعدد در حوزه های مختلف را فراهم کند. درصورتی که به مطالعه کتاب های زبان اصلی علاقه دارید، می توانید هزاران جلد کتاب با ارزش را از این وب سایت ها که در ادامه معرفی می کنیم به صورت رایگان دانلود و بخوانید.

دانلود کتاب علمی
دانلود کتاب علمی

معرفی بهترین منابع دانلود کتاب دانشگاهی

لیست سایت هایی که دانلود کتاب علمی و دانشگاهی متعددی را به صورت رایگان در قالب ورد و پی‌دی‌اف برای دانلود رایگان بازدید کنندگان قرار می‌دهد را به صورت زیر برای رفاه حال دانشجویان جمع‌آوری نموده ایم:

دانلود کتاب دانشگاهی
دانلود کتاب دانشگاهی

سایت ebookrally.ir

یکی از موضوعاتی که دانشجویان و به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی با آن سروکار دارند، دانلود کتاب علمی جدید و به زبان اصلی و مرتبط به رشته تحصیلی آن ها و پروژه های دانشگاهی می باشد که معمولا قیمت تهیه آن ها گران تمام می شود و گاها به دلیل فیلتر بودن سایت ها دسترسی به آن ها مشکل است.

دانلود کتاب دانشگاهی در ایبوک رالی

از این رو سایت ایبوک رالی، در راستای ارائه و دانلود کتاب دانشگاهی سعی دارد تا خواسته های قشر دانشجو را در این حوزه پاسخگو باشد. با مراجعه به این سایت می توانید به آسانی به بانک بزرگ انواع کتاب دانشگاهی زبان اصلی دسترسی داشته باشید و از این فروشگاه آنلاین کتاب در هر زمانی از شبانه روز که تمایل دارید به دانلود کتاب علمی موردنظر خود بپردازید. درضمن در این منبع عناوین گوناگونی در فرمت کتاب صوتی قرار داده شده است، بنابراین درصورتی که شنیدن کتاب را بیشتر از خواندن آن می پسندید، دانلود کتاب صوتی یک پیشنهاد فوق العاده برای شما خواهد بود.

سایت   doc.iranian.ac.ir

این سایت که به موسسه آموزش عالی الکترونیکی ایرانیان وابسته است، اغلب کتاب ها را کاملا رایگان برای بازدیدکنندگان قرار داده است. امتیاز مثبت این سایت، گروه بندی منظم آن می باشد که به صورت لاتین، فارسی، جزوه، تحقیقاتی و کتاب می باشد که برای جستجو دلخواهتان بسیار سودمند است. درضمن برای برای دانلود کتاب علمی و سایر کتاب ها از این سایت لازم نیست حتما ثبت نام کنید.

سایت Digital Public Library of America

اگر در این سایت ثبت نام کنید، بانک گسترده ای از کتاب های علمی و دانشگاهی زبان اصلی در اختیار شما خواهد بود.

این سایت مفتخر است که دانلود آنلاین اکثر کتاب هایی که در سایت آمازون و سایر فروشگاه های اینترنتی کتاب ارائه می شود را برای کاربران قرار دهد تا طی چند ثانیه کتاب یا مقاله موردنظر خود را دریافت کنید. از جمله ویژگی های این سایت امکان جستجوی منسجم توسط موتور جستجوی جامع و پر سرعت در همه پایگاه ها، امکان دانلود بروزترین مقالات ISI از بیش از ۳۰۰ پایگاه بسیار معتبر علمی، فراهم بودن ۴ میلیون پایان نامه های دیجیتال در کلیه زمینه های دانشگاهی و امکان دسترسی به بیش از ۶ میلیون عنوان کتاب مجازی در کلیه زمینه های علمی می باشد. اگر که کتاب دلخواه شما از طریق جستجو پیدا نشد شما میتوانید توسط فرم تقاضای کتاب درهمان صفحه یا ایمیل ما کتاب دلخواه خود را سفارش دهید.

سایت ketabnak.com

سایت ketabnak.com مجموعه ای از کتاب های گوناگون از گروه های مختلف را ارائه می دهد.

این سایت لیست نه چندان کامل از کتاب های رایگان را ارائه می دهد. کتاب های رایگان را به گروه های مختلف دسته بندی شده است. مجموعه گسترده ای از کسب و کار، هنر، کامپیوتر و IT در این سایت قرار داده شده است.

سایت eBookee.com

این سامانه یک منبع مناسب در حوزه دانلود کتاب علمی به شمار می آید.

شما می توانید در این منبع به جستجو و دانلود کتاب در حوزه هایی مانند برنامه نویسی، مهندسی، مطالب علمی، داستانی و غیره بپردازید. در این سایت علاوه بر یافتن کتب مختلف، می توانید مجله های معروف دنیا را دانلود کنید.

 سایت parsbook.com

سایت پارس بوک یکی از وب سایت های شناخته شده در حوزه دانلود کتاب های رایگان است.

هدف این سایت که نزدیک به ۱۰ سال است که ایجاد شده است پیشرفت فرهنگ کتابخوانی دیجیتال در ایران می باشد. چاپ انواع کتاب دانشگاهی و علمی که محتوای خوبی دارند و حق نشر روزانه ندارند از جمله فعالیت های این سایت می باشد.

این وب سایت توسط فرد کنترل می شود و به هیچ سازمانی وابستگی ندارد.

همه کتاب های موجود در این منبع، کتاب هایی می باشند که به صورت قانونی می توان آن ها را دانلود کرد. کتاب هایی موجود در این منبع هر یک توضیح مختصری نیز دارند که در مورد پیدا کردن کتاب مورد نظرتان کمک شایانی به شما خواهند کرد.

سایت bartleby.com

 در صورتی که در سایت www.bartleby.com عضو شوید، به بانک گسترده ای از کتاب های دانشگاهی زبان  اصلی ارزشمند به رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد. بنابراین در دانلود کتاب علمی و دانلود کتاب دانشگاهی محدودیتی ندارید. با سرچ کردن عنوان یا کد شابک کتاب مدنظر یا مرجعه به دسته بندی های ارائه شده می توانید به راحتی آن را بیابید. بنابراین اگر بدانید که دنبال چه نوع کتابی هستید، پیدا کردن آن در این سایت ساده است. این منبع همواره در حال بروزرسانی است و کتاب های جدید و بروزی را به فهرست خود اضافه می کند. اغلب کتاب هایی که در سایت آمازون وجود دارد توسط این سایت نیز استخراج شده و مورد استفاده کاربران قرار می گیرد. درمجموع اگر به انواع کتاب علمی و تکنولوژیک انگلیسی علاقه دارید، حتما به سایت www.bartleby.com سری بزنید و آن ها را ارزیابی کنید.

 

سایت iranpaper.ir

درصورتی که به دنبال یک پیشنهاد مطمئن تر و آسان تر هستید، حتما به وب سایت ایران پیپر سر بزنید.

این سایت هزاران جلد کتاب علمی و دانشگاهی را ارائه می دهد.

همچنین روزانه چندین کتاب جدید و بروز را به لیست خود اضافه می نماید.

این سایت یک گزینه عالی برای دانلود کتاب دانشگاهی است.

کلیه کتاب های موجود روی سایت ایران پیپر به صورت قانونی و در قالب اموال عمومی است و میتوانید به دانلود کتاب علمی موردنظر خود را در این سایت بپردازید. در این مرجع میتوانید توسط کلید کلیدی، نام نویسنده و یا بخشی از اسم، کتاب دلخواه خود را بیابید یا اینکه در سبک های مختلف جستجو کنید چراکه این کتابخانه دیجیتال کتاب های مجازی شما را مانند یک کتابخانه قفسه بندی و مرتب نموده است. بدون شک میتوان بیان کرد با مراجعه به این سایت، یک کتابخانه قدرتمند مجازی خواهید داشت.

دانلود کتاب علمی در ایران پیپر

ایران پیپر هزاران جلد کتاب علمی را جمع آوری نموده و به رایگان و در چند فرمت گوناگون در اختیار خوانندگان علاقمند قرار داده است.  همچنین ایران پیپر در زمینه دانلود کتاب دانشگاهی و دانلود کتاب علمی با بهترین دانشگاه های کشور همکاری می‌کند. می‌توانید در هر زمان یا مکان، کتاب علمی موردنظر خود را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری، در تمامی رشته‌ها به صورت آنلاین و رایگان دانلود کنید.

‫2 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.