بهترین سایت های دانلود رمان خارجی

دانلود رمان خارجی خواهان بسیاری در بین کاربران ایبوک رالی دارد از این رو ما قصد داریم در این مطلب به معرفی برترین سایت های دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید بپردازیم.

یکی از منابع قدیمی عصر زندگی انسان کتاب می باشد که سبب تبادل اطلاعات و پیشرفت ما در حوزه های مختلف شده است. از آنجایی گه تکنولوژی پیشرفت خوبی داشته است هر روز شاهد چاپ و نشر هزاران کتاب به شکل فیزیکی و آنلاین در کل جهان هستیم، بهترین منابع برای دانشجویان، استادان و فرهنگیان کتاب های خارجی به ویژه زبان انگلیسی است که همیشه دسترسی و پیدا کردن آن ها راحت نیست، از طرفی افرادی که در حال یادگیری زبان خارجی هستند تمایل دارند کتاب رمان خارجی یا کتاب داستان های طولانی به زبان اصلی را بخوانند ، البته برای آشنایی بهتر و بروز تر می توان در سایت های ارائه دهنده رمان ، خرید کتاب رمان انگلیسی را جست و جو کنید و با بروز ترین مسائل اجتماعی و فرهنگی آن کشور و جامعه آشنا شوبد .

دانلود رمان خارجی

تهیه رمان ها و کتاب داستان های خارجی علاوه بر اینکه پروسه جسجوی آن ها زمان زیادی می برد، یافتن نسخه چاپی آن ها نیز سخت و هزینه بر است. در این شرایط برترین و سریع ترین مسیر، مراجعه به سایت های دانلود رمان های خارجی و دانلود رمان جدید رایگان به منظور یافتن نسخه الکترونیک در قالب هایی مانند PDF ، Txt،Doc ،HTML ، RTF، ePub، Mobi، Nook،Microsoft Reader ، Rocket، Kindle، Sony و غیره می باشد.کتاب های الکترونیک نسخه غیرقابل لمس کتب موجود در قالب دیجیتال می باشند.

دانلود رمان جدیدچرا دانلود رمان خارجی؟

ما مسیرهای بسیاری برای یادگیری بیشتر زبان های مختلف جهان در اختیار داریم، مثل تحصیل، کار، تماشای فیلم زبان اصلی، شرکت در کلاس های آموزشی و مکالمه کردن به زبان موردنظر، مسافرت های خارجی و البته خواندن کتاب خارجی! برای اشخاصی که به خواندن رمان های خارجی و جدید علاقه دارند تا هم زبان آن ها تقویت شود و هم اینکه یک داستان اصیل نویسنده خارجی محبوبشان را بخوانند، خواندن یک رمان خارجی موردعلاقه همراه با یک فنجان چای یا نسکافه در اوقات فراغت بسیار لذت بخش

است. که می توان با دانلود رمان خارجی و صد البته دانلود رمان جدبد به این مهم دست یافت .

دانلود رمان  خارجی نسخه الکترونیک

با پیشرفت تکنولوژی، اکثر مردم از موبایل های هوشمند، کامپیوتر ها و نوت بوک ها استفاده می‌کنند و برای هر کاری به این تکنولوژی وابسته شده اند تا کارشان را با کمترین هزینه و راحت ترین روش ممکن انجام دهند. در زمینه علمی، دانشجویان و جامعه اهل علم از این گجت ها برای مطالعات و امور درسی‌شان استفاده می کنند. برای مثال در نوشتن یادداشت‌ها، آماده کردن پاورپوینت‌ها، خواندن کتاب های آنلاین در زمینه های مختلف و سایر موارد بهره می برند. همچنین افراد بیشتر رمان های الکترونیک را در گوشی های هوشمند یا لپ تاپ خود می خوانند تا به بهتر و راحت تر شدن زندگی دانشجویی کمک زیادی کند. همان طور که بیان شد قطعا دانلود نسخه الکترونیکی بهترین و به صرفه ترین راه برای مطالعه ی یک رمان خارجی باشید . قطعا دانلود رمان جدید بسیر راحت تر از خریداری نسخه چاپی آن است .

دانلود رمان خارجی جدید
دانلود رمان خارجی

برترین ‌سایت ‌های دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید

علاقمندان به رمان خارجی، ترجیح می دهند نسخه الکترونیک آن را تهیه کنند تا اینکه برای هر کتاب رمان خارجی که فقط یک بار قرار است بخوانند هزینه های زیادی متقبل شوند. بنابراین، بهتر است که رمان ها ی خارجی به‌ صورت رایگان یا با تخفیف از سایت های معتبر دانلود شوند. در ادامه این مقاله تصمیم داریم بهترین سایت های دانلود رمان های خارجی و دانلود رمان جدید را به شما معرفی نماییم. درصورتی که شما زمان کافی برای پیدا کردن بهترین سایت های دانلود رمان خارجی یا دانلود رمان جدید یا سایر کتاب های الکترونیکی را ندارید، این مقاله را دنبال کنید.

معرفی سایت های برتر در زمینه دانلود رمان

معرفی بهترین سایت های دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید انگلیسی و خارجی

دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید از سایت Project Gutenberg

یکی از بزرگترین سایت های دانلود رمان خارجی رایگان انواع رمان به زبانی اصلی در نسخه الکترونیک سایت www.gutenberg.org  می باشد که بوسیله مساعدت های مالی که افراد از روی خیر خواهی و ارائه می دهند، اداره و مدیریت می شودو خط مش آن گردآوری و تهیه کتاب های باارزش نسخه چاپی و عرضه آن ها در نسخه الکترونیک است. زمانی که شما به این منبع پر از کتاب وارد شوید و زمان کمی برای جستجوی کتاب ها صرف کنید، مشاهده می کنید که بیشتر از ۵۴ هزار کتاب و رمان خارجی الکترونیک متنوع وجود دارد. بعد از اینکه به این سایت مراجعه کردید فقط لازم است اسم کتاب یا رمان خارجی دلخواه خود را در کادر جستجو که در سمت چپ قرار دارد، تایپ کرده و اینتر را بزنید.قالب رمان ها به منظور دانلود  رمان خارجی و دانلود رمان جدید رایگان در فرمت هایی مثلEPUB ، MOBIو Nook است. میتوانید آنها را مطابق با آخرین ها، اتفاقی یا گروه بندی فهرست کرده و مشاهده نمایید.

برترین سایت های دانلود رمان جدید

دانلود رمان خارجی از سایت  Open Library

در سایت www.openlibrary.org شما هر نوع کتابی از رمان گرفته تا کتاب های علمی و مهندسی را می توانید پیدا کرده و دانلود نمایید که بالای ۲ میلیون کتاب در این منبع به صورت رایگان برای دانلود قرار گرفته است، این سایت که یک پروژه open source از طرف Internet Archive می باشد و به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد به منظور ادامه فعالیت آنلاین این منبع، کاربران در آن همکاری نمایند. برای دانلود بعضی از کتاب های این منبع باید مبلغی را پرداخت کرد که اکثر مواقع به آن ها تخفیف خورده می شود اما اکثر کتاب ها در گروه بندی هایی نظیر رمان های خارجی، کتب علمی، انگیزشی، معاصری به شکل آنلاین در فرمت های PDF ، epub و غیره دسته بندی شده و امکان دانلود رایگان و خواندن آن ها وجود دارد.

دانلود رمان جدید از سایت BookBoon

سایت www.bookboon.com موفق شده منبع خوبی به منظور جستجو عنوان کتاب دلخواه شما باشد. در این سایت می توانید انواع رمان های خارجی، کتاب های دانشگاهی و کتب بازرگانی و تجاری را پیدا کنید و بخوانید. تعداد کتاب های نسخه الکترونیکی این سایت بیش از ۱۵۰۰۰ تاست که می توانید به صورت رایگان دانلود نمایید. این کتاب ها که مطابق با بیشترین محبوبیت و ژانر گروه بندی شده اند. از مزایای عالی این منبع این است که جهت دانلود انواع رمان خارجی یا سایر کتب نیاز نیست که حتما شما ثبت نام کنید!

دانلود رمان خارجی و زبان اصلی از سایت ManyBooks

بیش از ۳۴۰۰۰ عنوان کتب خارجی در سایت www.manybooks.net در موضع های رمان، روانشناسی ، علمی ، سیاسی و… وجود دارد که می توانید جستجو و دانلود نمایید. این سایت بسیار ساده طراحی شده است و اصلا کار با آن پیچیده نیست. عنوان رمان دلخواه خود را در کادر سرچ می نویسید و اینتر می زنید تا نتایج جستجو شما را غافلگیر نماید. یکی از مزایای این سایت پیدا کردن کتاب از روی نام نویسنده، تاریخ چاپ، سبک، زمان ، بیشترین محبوبیت، توصیه شده و… می باشد.

کتاب های رایگان این سایت در بیشتر قالب های متداول الکترونیکی در دسترسند و همچنین برای دانلود به ثبت نام نیازی ندارید.

رمان خارجی جدید

دانلود رمان جدید از سایت Free eBooks

از آنجایی که اسم دامنه www.free-ebooks.net مشخص است این سایت به منظور دانلود رایگان انواع کتاب های زبان اصلی در نسخه الکترونیک ایجاد شده است. کاربران می‌توانند رایگان عضو شوند و کتاب‌های خود را در منبع آپلود کرده تا دیگران آن را بخوانند، بنابراین بهترین منبع برای پیدا کردن آثار نوآورانه و ممتاز نویسندگان آماتور می باشد. به منظور دانلود رمان خارجی و لاتین میتوانید از فهرست دسته بندی بلند بالا این منبع استفاده نمایید. بیشتر سبک های کتاب های محبوب و کاربردی مانند رمان، اکشن ، کلاسیک ، فلسفی ، آکادمیک و حتی کتاب های صوتی در این فهرست قرار گرفته اند.

درصورتی که می خواهید یک منبع دانلود رایگان انواع کتاب رمان طنز، رمزآلود، درام، کتاب های تاریخی و غیره زبان اصلی به شکل تفکیک شده با جزئیات ریز پیدا کنید این سایت پیشنهاد خوبی برای شماست فقط باید دقت داشته باشید که به منظور دانلود کتاب ها باید اول ثبت نام کنید سپس کتاب دلخواهتان را یافته و دانلود را می زنید و قالب دلخواه (PDF, EPUB, Kindle) را برگزینید؛ اگرچه گویا قالب PDF رایگان می باشد و قالب های EPUB و Kindle صرفا برای کاربران ویژه است.

دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید از سایت Internet Archive

اگر به دنبال منبع بزرگی برای دانلود کتاب های متنوع علمی، فلسفی، رمان های خارجی عاشقانه و… هستید ما کتابخانه دیجیتال غیرانتفاعی، سایت قدرتمند www.archive.org را به شما معرفی می کنیم. این منبع برای دانلود رایگان رمان خارجی متنوع بسیار کامل است. در این مرجع بیش از ۱۵ میلیون عنوان کتاب رایگان در زبان های اصلی در انواع زمینه ها نظیر آکادمی ، تاریخی ، رمان های عاشقانه ، فناوری و… وجود دارد. تنظیمات فیلتر نمودن نتایج در قسمت چپ سایت وجود دارد و گزینه های آن در گروه بندی مانند موضوع، در دسترس بودن ، نوع رسانه ، کتابخانه ها و… لحاظ شده است.

مجموعه کتب و متون دیجیتال این سایت مجموعه‌هایی از منابع کتابخانه‌های عمومی، کتابخانه‌های علمی، مجلات و سایر منابع و منابع آمریکایی، کانادایی و سایر کشورهای سراسر دنیا را شامل می شود. بعد از اینکه به صفحه کتاب وارد شدید، نسخه الکترونیکی آن نمایش داده می شود و تنظیمات دانلود مانندPDF ، Doc   و… برای دانلود وجود دارند.همچنین با جست و جوی دانلود رمان جدید می توانید جدیدترین رمان های رایگان را نیز دانلود کنید .

دانلود رمان خارجی از منبع Google Play Book

فروشگاه Google Play یکی از برنامه های آندرویدی با بیشترین طرفدار می باشد که انواع اپلیکیشن های معتبر را می توان از آن دریافت کرد اما اکثر افراد نمی دانند که آن‌ها نیز می‌توانند انواع کتاب های الکترونیک در سبک ها و زبان‌های مختلف به خصوص رمان های خارجی فراوانی را از طریق این اپلیکیشن دریافت کنند. این فروشگاه بیش از ۶ میلیون عنوان کتاب را ارائه می دهد و یکی از  بزرگ‌ترین مجموعه کتب دیجیتال در دنیا به شمار می آید. به راحتی می توان از این فروشگاه یک رمان خارجی را دانلود کرد .

این اپلیکیشن به بازدیدکنندگان اجازه خرید رمان انگلیسی اورجینال را که در گروه بندی های متفاوت مختلف مانند پرفروش‌ترین‌ها، هنری ها، داستان ها و سایر موارد مهیا می‌کند. در این منبع شما می‌توانید پیشنهادات و انتقادات و دیدگاه های سایر کاربران در رابطه با کتاب‌ها را دیده و بسته به امتیاز داده‌ شده به کتب توسط خوانندگان در رابطه با اینکه چه کتابی طرفدار بیشتری دارد و بهتر است

آن را برای خواندن و دانلود در اولویت گذاشت، تصمیم بگیرید.

دانلود رمان جدید از منبع Scribd

سایت www.Scribd.com بیش از ۲ میلیون کتاب الکترونیک و کتاب صوتی از بیش از ۲۰۰۰ نویسنده دارد. در این وبسایت می توانید نام کتاب رمان موردنظر خود را تایپ کنید و بعد از یافتن قالب مدنظر را انتخاب و دانلود نمایید. این سایت بیش از ۹۰ میلیون کاربر از بیش از ۲۰۰ کشور دارد.

ایبوک رالی یکی از برترین سایت های دانلود رمان خارجی می باشد . دانلود رمان خارجی از سایت ایرانی ebookrally

سایت ایرانی ebookrally.ir یک منبع دانلود رمان خارجی و دانلود رمان جدید می باشد که بیش از ۵ میلیون کتاب از مجموعه کتب آمازون و گوگل پلی را با نرخ بسیار پایینتر از این منابع کتاب برای فروش و دانلود قرار داده است.  در این سایت امکان دانلود تمامی رمان های خارجی شامل قدیمی ترین رمان ها تا جدیدترین آن ها فراهم است. برای دانلود رمان های سایت ایبوک رالی میتوانید از لینک زیر اقدام کنید:
https://ebookrally.ir/textbooks/Romance

علاوه بر این می توانید از بخش جستجو عنوان رمان را به انگلیسی وارد کرده و بر روی کلید جستجو کلیک نمایید.

به علاوه در صورتی که رمان درخواستی شما در سایت موجود نباشد با کلیک بر روی گزینه “سفارش کتاب” آن را درخواست دهید تا سالور های سایت آن را برای شما تهیه کنند.

 

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.